svētdiena, 2011. gada 26. jūnijs

grafika.maisīt ūdeni. bez ugunskura.

Nekad īsti nebiju iedomājusies, ka baznīcā jāmaksā ieejas maksa... Doma baznīcā tā ir 2.00 LVL.. Hmm... zinu, ka Pēterbaznīcas tornī braucot ir samaksa.. bet tā nepierasti ieiet maksas baznīcā, lai to parādītu dillei. Viņai patīk baznīcas. Un Orķestris nemāk smaidīt:) Kāpēc viņi nesmaida? mirklī, kad nepūš,netrikšķina, neskatās notīs.. viņi nesmaida. Bet ja aiztaisa ausis un klausās un neskatās - tad nav ne vaines. Zinu, ka citi Orķestri smaida. Ļoti.
Burtiski skrienot caur Vecrīgu vienreiz pamanīju www.grafikaskola.lv iestādi uz Kalēju ielas, bet tad viņa bija ciet un gribējās tur noteikti iegriezties, bet plānot jau es nemāku - NEko! ja tas saistīts ar kādas iestādes apmeklējumu.. bet ar dilli ejot uz Lielo tirgu.. gājām garām, pielipām pie skatloga un pavērās durvis un iedeva mums bukletus , bet mēs tā vietā rāvāmies iekšā, lai nevis lasītu bukletus un plānotu, bet taujātu vai varam ko darīt uzreiz un tagad. Un tā kā neviens nebij pieteicies, tad Ieva mums mācīja/ļāva darboties.. - veidot kartiņas augstspiedumā:) vai kaut kā tā.. :) es protams neko citu kā karikatūras zīmēt nemāku, bet patika un atgriezīšos vēlreiz. un iesaku to iestādi visiem! Visiem kopā! Jo mēs tur pavadījām 2h nemanot. Un paldies Ievai par pacietību mūs visus trīs "izturēt" .
Dillei rūķis ziemassvētkos atnesa divus leduslāchus.. un viņa Lielo arī "iespieda" .. un vēlāk arī mazo.., pirmdien jāiet pakaļ kartiņām, kuras žūst un gaida.

Valters protams ar savu talantu būtu katra grafiķa bieds. punktot un vilkt. un izveidot rezultātu. "rīta rasā saule lēca" , tad otrajā nodarbībā mums ļāva grebt.. dille uzzīmēja flamingo un smaidu un kopā izgrebām un rullēt krāsas protams man neviens neļāva.

Kartiņā esošais ugunskurs bij mans vienīgais. Uguns vietā bij daudz ūdens. Braucām uz Kaņiera ezeru laivot. Vējš un lietus pierima tieši - tad kad nonācām pie Ezera, kaut gan Depo jau uzspējām nopirkt lietus Kombinzõnus, lai varētu neskatoties ne uz ko kūņoties pa dūņām.


Laivot. airēt. maisīt. šūpoties. slīdēt. plunkšķēt. un iesēsties slapjumā un žāvēt svārkus. Sapīt vainagus un izlūgties, lai ļauj airēt arī man. pieēsties zemenes.

aizairēt līdz Liepājai un palikt. Lasīt grāmatas un ielas nosaukumus. nelietot auto veselu dienu.
Pie Jūras staigāja tantuks. patiesi pavadījusi esmu vairākus domu mirkļus domājot, kāpēc gan viņu nenobildēju. Viņa ar saviem diviem trīsžuburu kruķiem klīda gar jūru. elpoja.domāja. staigāja. ar savu sirmo bizi un lakatā noslēptām ausīm. Tik drosmīgi un apbrīnojami. Gandrīz kā tie chetri vāciešu pensionāri, kuri ar Jahtu Liepājā iebrauca. knapi pa klāju klibo, bet lēnām visu paveic un piestiprina - tik apbrīnojami.
Kuldīga. Sabile. Pedvāle. Enkurs ir balts zirgs un zviedru cepures rodeļi ir baisi, labi gan ka man bij grāmata. un Pedvāles krūmos dzīvo zalkši, pļavās aug lielas zemenes un zilā laipa zaļajā dīķī bij skaists brīvdienu noslēgums. Nekad nebijām tik daudz dienu atpūtušies kopā. veselas chetras. prom no visiem.
Un protams - tie kas nepaņem līdzi Regu - tos viņa sagaida laukos ar pilnīgi izārdītu krēslu:) ho hoo.. Ja kāds suns vai kaķis izdomās pie mums dzīvot- nu kāds cits vēl, tad potenciālie vārdi pēc šīm dienām tiek pievienoti sarakstam : Nota, Druva.. bij vēl viens.. neatceros.