ceturtdiena, 2011. gada 24. novembris

rõzā vainags. kaķu spalvas. izsūtītas uz laukiem.

visam - būt rõzā. Kaut patiesi viņai patīk visas krāsas, bet visam būt rõzā un iespējams ar mirdzumu? Un vai man žēl?  Es piederu pie būtnēm, kura bērnam ļauj arī feju svārkos uz rotaļlaukumu doties un apģērbu veikalos pie kases reti esmu redzama ar lepni paceltu galvu:) drīzāk smejoši nolaistu, jo viss ir tieši tāds, kādu es neizvēlētos, kaut gan.. reizēm protams mums patīk kaut kas viens..  bet tas ir praktiski nekad...
man adventes vainags patīk tāds pats.. vienkārši skujains. bet viņai... :)
Pagājušo gad kopā ar bērniem taisot vainagus.. - smaidu raisošs ir rezultāts, ja vien bērnam ļauj pašam visu izvēlēties izdomāt, attiecigi mazāko vietā ar karsto līmi pielīmēt norādītajā vietā, bet visādi citādi.. viņiem sanāk tik pat burvīgi.., šogad gan nodarbību vadītāja ir uz slimības lapas.. (attiecīgi es)
 Un rokas ir tikai DIVAS! Tāpēc deguns palīdz noturēt, lai parādītu - kur, kam vajadzētu stāvēt..  , bet jāsāk ir ar svecēm..un tad visu pārējo...
 Vakar izvēloties spīdumus - lakstos , aizmirsām sveČu "durkļus" .. tad izmantoju parastas naglas, kuras uzkarsēju un ar plaķenēm iespiedu sveČ-apakšās.. , un pēc būtības visām normālajām svecēm daktis nemaz nav līdz apakšai, lai būtu ugunsdroši un sveces degšana beigtos pirms beidzas pati masa..
 Bet ierodoties laukos runČi pāris minūšu laikā jau ir nospalvojuši visu mani, visas drēbes dilles apģērbu somā, jo tā smarža laikam maģiska un no bērnības Rīgā, ka pirmais - ko viņi paveic - nozūd somās tiklīdz tās ir vaļā..
 Bet stikla sveČturi uz kājām, kurus ievietot - šajā gadījumā vainagā - man Ļooooti tīk..  un tos klienti esot izvēlējušies pirmos..
Bet ar kanēļu standziņām es vēl kādu dienu padraudzēšos tuvāk..
Bet rūķi jau strādā cauru diennakti.. .., un nākamo kaķi/suni/jebko kas kustēsies un nonāks uz dzīvi pie mums mēs sauksim par "davai  un Pagaidām" .. jo tie ir lietotākie vārdi, kad darba ir tik daudz, ka runāt nemaz nav laika, kur nu redzēties. 
" Koka kreļļļu virtenes kreļļļo adventi .." - pēdējā svaigākā telefõn reportāž bilde no Valtera "lakstos" tiem, kuri izstīti uz laukiem..
Bet patiesībā man ļoti nāk miegs un galvā sīc sienāžu koris..un daktera izrakstītās antibiõtikas manu galvu dara dullu.