sestdiena, 2013. gada 12. janvāris

is in

Katrai dienai savs plāns - pat bez plānotāja.  Pat ja šķiet - varētu darīt lielo neko. Bet tad laiks velkas- velkas.. un šķiet velkamies tam līdz.  
Šī gada sākuma pirmajā naktī es izdomāju rakstīt pasaku grāmatu - par ziediem. Par ziedu vīru.., par ziediem cilvēka dzīvē.  Tad nu vai nu jāiemācās zīmēt ziedi, vai arī tos zīmēs pats ziedu vīrs.  
Iemācīties kokus. putnus. dzīvniekus un arī ziedus . Tik ziediem nav savas grāmatas. Un lakstos varētu būt sava pasaku grāmata. Bērniem. Ar vēsturisku stāstu. par ziedu vīru.. 
Bet dzijas vīrs - šodien man nopārdeva divus pāces dzijas rituļus. Labi gan, ka vairāk nebija.  Šķiet aitas līdz ar dziju iemitinājās darbistabā. 
 Tinu un pinu. Kā krītošas sniega pikas.
 Bet grīda ziedu un burtu pilna. Gaismiņu pilna.
 Man ļoti patīk, ka mums ir darbistaba. Tas bardaks , kas kādreiz bija itin visur.. tagad ir tur.  JO neviens neliek Tev(attiecīgi Tu pats sev neliec)  neko novākt, jo tā nav ne guļamistaba, ne virtuve, ne dilles istaba. Tu aiztaisi durvis un papīri, kartoni, diegi, audumi, ziedi un lapiņas,pērles un zvārguļi kopā ar skaidām paliek Tur.  Kaut kad jau sakārtosim. Kad zemi aizsniegt varēsim un esošos projektus pabeigsim.
 Burtot un bumbuļot.

 Un lampiņas uzziedēja.
 .. bet ir ir .." Love is in the air " .
 Tik mīla gaida savu uznācienu.
Un - Paldies par sauli & spēku šodienā.