sestdiena, 2015. gada 25. aprīlis

Rītausma nav rīts.

Labrīt!  
- Ir gaišs.. Ir gaišs.. - Helga man čukst ausī, bet es skaidri zinu, ka rītausma un rīts ir lietas, ko es šobrīd, šodien - vēlētos nodalīt ar treknu svītru.  Nu attiecīgi gaisma dabā - nav mūsu rīts...   Un man ir prieks, ka neļāvos dilles spiedienam "Varam neiet gulēt, jo rīt ir brīdiena..." 


 Lielā mājā - maza māja. Dažas stundas dienā - es pavadu šajā noliktavā, Ko es tur daru? Gaidu ciemos klientus, kuri izvēlas dekorācijas saviem svētkiem, Izdodu dekorācijas - Saņemu atpakaļ, Rakstu epastus, Atjaunoju info www.konomat.lv mājas lapā, veidoju to... Bildēju un mēru, Lieku visu info excelī..  Bet tik kārtīgi - kā šajā bildē - Tur ir nekad! Tikai tajā dienā, kad bildēju..   Ziemā tur ir zvērīgi auksts - šķiet , ka aukstāks kā ārā, bet vasarā , ja never vaļā noliktavas durvis - tad dzestrāks , vismaz no paša rīta.. Jo ar aizvērtām duvīm jau neko nevar izdarīt.  Bet parasti Noliktavā iet jautri - visi kaut ko nes un stiepj un tīra un krāmē transportos-  pirms tam kārtīgi ietinot.. vai sapakojot.
 Bet pēc divu dienu kārtošanas maratona - man atnākot uz darbu - gaidīja bezgala jauks pārsteigums:)
 Mākoņi debesīs - mākoņi flīzēs.
 Saule. Un vējš pūš prom -visu  tik ne mākoņus..
 Aizpūš sauli - top egle..  Un tad nāk susurs un tēlo vēju.
 Bet saulē visi miegaini..
 Pilnas kastes ar Pavasari.

Papīra maisiņi - tā ir lieta, kurai jābūt katrā mājā..., jo tas ir izcils dāvanu maisiņš.  Es tos pērku veikalā - Gemoss  Cenas ir diezgan demokrātiskas -  ap - 0.15centiem.. ( Gan Mūksalas ielā, gan Ropažu/Džutas ielas stūrī) - tā kā cena ir ļoti jauka.. tad parasti nopērkam kaudzīti -  visādus izmērus un tad nemanot tie pazūd..  Parasti jau svētku laikā. Bet arī ikdienā, kad dille dodās pie draugiem ciemos, vai mēs paši..   Tur vispār var atrast foršas lietas- Kastītes un traukus ballītēm. 

 Zinu, ka pilni veikali - ar burvīgiem dāvnanu maisiņiem, arī Lakstos tādi ir.. bet ja jāizvēlas man pašai - tad man patīk , kad meitenes tos izkrāso..  Reizēm izmantojam arī lielo tehnisko Kartonu un saskavojam kā lielu konvertu..   Bet pamatdoma viena.. Pamats, kuru apzīmēt..


Dille parasti pēdējā laikā raksta vai saka - Lai Laba Dzīve ... Visādās situācijās:) Man tas šķiet tik forši..  

 Tad nu man šķiet burvīgs iesaiņojums.. Izcils! :)
 Un ērti nest:) Un arī lentu dille sien kā profesionālis jau.. Kā ap amariļļa kātu:)
Un arī Lakstos - var apzīmēt maisiņus  - droši:) Galds ir liels mākslai par godu..   
Tā kā- Lieli bērni/Mazi bērni... - visi apzīmē maisiņus .... - šie kadri gan ir gandrīz gadu veci... un maisiņi apgleznoti tiek Izlaidumam par godu... Bet Tik skaisti. Ar stāstu!!! 


 Bet ņemot vērā manu vājību uz dzīvnieku figūriņām... -  tad veikalā - Depo! Ohh... Tur ir parādijušies - burvīgi pakaramie... ar visādu veidu putniem..  Domāju, ka izcili tos pieskrūvēt vietā, kur vajag pakarināt krelles, vai kā atbalstu kādam vīteņaugam pie sienas..   vai dvielītim:)
Tie papagaiļi gan tā šķībi it kā sēž, bet  nevar jau taisni nosēdēt, ja gribas tuvu - tuvu:) 

 Bet palodze - Priecājos, ka Tā ir tik liela un plaša. Varētu būt vēl lielāka. Tur notiek visa virtuves dzīve.

 Bet sveces - gan - tās deg reti, jo kāds tās vienmēr grib nopūst dziedot " Hapī dūdī tū Jū" :)
 un pūš..

Un tajās retajās reizēs, kad es dodos ciemos - tad  arī man patīk kaut ko aiznest un ja ir laiks, tad pirms tam kaut ko uzveidot.  Man ļoti patīk garas kleitas- un pagājušajā vasarā es nostaigāju - Turku kleitās.. un Meitene, kura patiesi labi prot tās pārdot.. - atvēra veikaliņu netālu no Ģertrūdes ielas "Lakstos" .. - gāju apsveikt , bet žalūzijas nolaistas un ciet.. 

 Bet pašai seja pilna ar smaidu... - jo man patika rezultāts ar pārstādīto Hiacintu un midzumu detaļām.

 Un pat ja ikdienā - man nepatīk mirdzumi, tad svētki.. svētkos man patīk!
 Un tad nu Hiacinte palika neuzdāvināta un atstāju pārdošanai. Nedomāju, ka kāds tādu pirks, bet ja nu.. :)
Un vēl viens atklājums - Smidzinātāju pasaulē!  Mūsmājās bieži kaut kas aug & tiek audzēts darbistabā.. Daudz. Ja tev ir jāapsmidzina - 70 + trauki.. tad ar manuālo smidzinātāju tas ir diezgan - mokoši. Un tad ... tad.. Izrādās ir manuāls, bet vienlaicīgi spiediena rezultātā - automātisks!! 
Pirku - Rimi... Dzeltenais par - 3.79EUR... Balto par - 6.99EUR.. Kāpēc Divus? Nu tāpēc, ka man ir divi bērni, kuri grib laistīt.. un tāpēc, ka man vajadzēja kādu- kas patiesi labi smidzina.. Un izrādās, ka lētākais smidzina labāk par dārgāko..  Bet visā visumā - abi ir labi!  Un Vasarai! Vasarai - Mīļās Bērnu Mammas !!! Šis ir superīgs! Mūsmājās parastais smidzinātājs iet uz urrā! Bet šis!!!! ak... Šie būs uz izķeršanu.  Jo Tu uzpumpē un tad tikai piespied un smidzinās...Lai aug - lai aug pavasaris - prātā, pirkstos un sajūtās!