sestdiena, 2015. gada 25. aprīlis

Rītausma nav rīts.

Labrīt!  
- Ir gaišs.. Ir gaišs.. - Helga man čukst ausī, bet es skaidri zinu, ka rītausma un rīts ir lietas, ko es šobrīd, šodien - vēlētos nodalīt ar treknu svītru.  Nu attiecīgi gaisma dabā - nav mūsu rīts...   Un man ir prieks, ka neļāvos dilles spiedienam "Varam neiet gulēt, jo rīt ir brīdiena..." 


 Lielā mājā - maza māja. Dažas stundas dienā - es pavadu šajā noliktavā, Ko es tur daru? Gaidu ciemos klientus, kuri izvēlas dekorācijas saviem svētkiem, Izdodu dekorācijas - Saņemu atpakaļ, Rakstu epastus, Atjaunoju info www.konomat.lv mājas lapā, veidoju to... Bildēju un mēru, Lieku visu info excelī..  Bet tik kārtīgi - kā šajā bildē - Tur ir nekad! Tikai tajā dienā, kad bildēju..   Ziemā tur ir zvērīgi auksts - šķiet , ka aukstāks kā ārā, bet vasarā , ja never vaļā noliktavas durvis - tad dzestrāks , vismaz no paša rīta.. Jo ar aizvērtām duvīm jau neko nevar izdarīt.  Bet parasti Noliktavā iet jautri - visi kaut ko nes un stiepj un tīra un krāmē transportos-  pirms tam kārtīgi ietinot.. vai sapakojot.
 Bet pēc divu dienu kārtošanas maratona - man atnākot uz darbu - gaidīja bezgala jauks pārsteigums:)
 Mākoņi debesīs - mākoņi flīzēs.
 Saule. Un vējš pūš prom -visu  tik ne mākoņus..
 Aizpūš sauli - top egle..  Un tad nāk susurs un tēlo vēju.
 Bet saulē visi miegaini..
 Pilnas kastes ar Pavasari.

Papīra maisiņi - tā ir lieta, kurai jābūt katrā mājā..., jo tas ir izcils dāvanu maisiņš.  Es tos pērku veikalā - Gemoss  Cenas ir diezgan demokrātiskas -  ap - 0.15centiem.. ( Gan Mūksalas ielā, gan Ropažu/Džutas ielas stūrī) - tā kā cena ir ļoti jauka.. tad parasti nopērkam kaudzīti -  visādus izmērus un tad nemanot tie pazūd..  Parasti jau svētku laikā. Bet arī ikdienā, kad dille dodās pie draugiem ciemos, vai mēs paši..   Tur vispār var atrast foršas lietas- Kastītes un traukus ballītēm. 

 Zinu, ka pilni veikali - ar burvīgiem dāvnanu maisiņiem, arī Lakstos tādi ir.. bet ja jāizvēlas man pašai - tad man patīk , kad meitenes tos izkrāso..  Reizēm izmantojam arī lielo tehnisko Kartonu un saskavojam kā lielu konvertu..   Bet pamatdoma viena.. Pamats, kuru apzīmēt..


Dille parasti pēdējā laikā raksta vai saka - Lai Laba Dzīve ... Visādās situācijās:) Man tas šķiet tik forši..  

 Tad nu man šķiet burvīgs iesaiņojums.. Izcils! :)
 Un ērti nest:) Un arī lentu dille sien kā profesionālis jau.. Kā ap amariļļa kātu:)
Un arī Lakstos - var apzīmēt maisiņus  - droši:) Galds ir liels mākslai par godu..   
Tā kā- Lieli bērni/Mazi bērni... - visi apzīmē maisiņus .... - šie kadri gan ir gandrīz gadu veci... un maisiņi apgleznoti tiek Izlaidumam par godu... Bet Tik skaisti. Ar stāstu!!! 


 Bet ņemot vērā manu vājību uz dzīvnieku figūriņām... -  tad veikalā - Depo! Ohh... Tur ir parādijušies - burvīgi pakaramie... ar visādu veidu putniem..  Domāju, ka izcili tos pieskrūvēt vietā, kur vajag pakarināt krelles, vai kā atbalstu kādam vīteņaugam pie sienas..   vai dvielītim:)
Tie papagaiļi gan tā šķībi it kā sēž, bet  nevar jau taisni nosēdēt, ja gribas tuvu - tuvu:) 

 Bet palodze - Priecājos, ka Tā ir tik liela un plaša. Varētu būt vēl lielāka. Tur notiek visa virtuves dzīve.

 Bet sveces - gan - tās deg reti, jo kāds tās vienmēr grib nopūst dziedot " Hapī dūdī tū Jū" :)
 un pūš..

Un tajās retajās reizēs, kad es dodos ciemos - tad  arī man patīk kaut ko aiznest un ja ir laiks, tad pirms tam kaut ko uzveidot.  Man ļoti patīk garas kleitas- un pagājušajā vasarā es nostaigāju - Turku kleitās.. un Meitene, kura patiesi labi prot tās pārdot.. - atvēra veikaliņu netālu no Ģertrūdes ielas "Lakstos" .. - gāju apsveikt , bet žalūzijas nolaistas un ciet.. 

 Bet pašai seja pilna ar smaidu... - jo man patika rezultāts ar pārstādīto Hiacintu un midzumu detaļām.

 Un pat ja ikdienā - man nepatīk mirdzumi, tad svētki.. svētkos man patīk!
 Un tad nu Hiacinte palika neuzdāvināta un atstāju pārdošanai. Nedomāju, ka kāds tādu pirks, bet ja nu.. :)
Un vēl viens atklājums - Smidzinātāju pasaulē!  Mūsmājās bieži kaut kas aug & tiek audzēts darbistabā.. Daudz. Ja tev ir jāapsmidzina - 70 + trauki.. tad ar manuālo smidzinātāju tas ir diezgan - mokoši. Un tad ... tad.. Izrādās ir manuāls, bet vienlaicīgi spiediena rezultātā - automātisks!! 
Pirku - Rimi... Dzeltenais par - 3.79EUR... Balto par - 6.99EUR.. Kāpēc Divus? Nu tāpēc, ka man ir divi bērni, kuri grib laistīt.. un tāpēc, ka man vajadzēja kādu- kas patiesi labi smidzina.. Un izrādās, ka lētākais smidzina labāk par dārgāko..  Bet visā visumā - abi ir labi!  Un Vasarai! Vasarai - Mīļās Bērnu Mammas !!! Šis ir superīgs! Mūsmājās parastais smidzinātājs iet uz urrā! Bet šis!!!! ak... Šie būs uz izķeršanu.  Jo Tu uzpumpē un tad tikai piespied un smidzinās...Lai aug - lai aug pavasaris - prātā, pirkstos un sajūtās!  

1 komentārs:

  1. Sēžu un domāju par to, ka gribu uz Depo, gribu putnu pakaramo...:D Paldies par skaistajiem stāstiem...Man tik ļoti šobrīd pietrūkst radošas padarbošanas, ka nespēju sagaidīt jūniju, kad būs kaut kripatu vairāk brīvā laika... Un kad pavisam sāk pietrūkt, tad kafijpauzē ielūkojos šeit. Paldies!

    AtbildētDzēst