otrdiena, 2013. gada 30. aprīlis

flamingo.zivis.

Jāmācās ... drau-dzē-tieees!!! 
ar cilvēkiem un dabu.
Kaut cilvēki jau reizēm neredz acīm redzamo. Pat ja sakoptajā teritorijā visur flamingo saliktu... - viņi savus atkritumus mestu tik un tā. 
 Salaspils gadatirgū pirktā magone par vasaru stāsta ikreiz, kad uz to paskaties.  Tā vien gribas uzaicināt ciemos - lai uz galda tādu skaistumu uzliktu un visi par vasaru sapņotu. Saules krāsā un smaržā.
 Izrādās labāk to papīru,avīzes, kartonkārbas ir vārīt kādu stundu... tad tas papīrs izjūk un vieglāk blenderējas.. nevis trīs dienas mērcēt.. .
 Magnēti. un magnētu zivs.  Blenderēta papīra masa. nospiests ūdens.. pievienota PVA līme.. un mazliet naglas:))
 Apžūst un tad žūst uz radiatora(ja vien tāds ir un strādā) Kaut saule tagad kaltē labāk par radiatoru.
 Bet trīs dienu laikā - saule + radiators - un rezultātā triecien izturīgs "jūrasdzīvnieks". Nokrāsot.Nolakot.Lietot.
 Kaut "grebt" instrumenti tik - tik aizraujoši... ka krāsot neviens palīgā nenāk.  Un tas joks ir ass..  bet pirkstiņi trennējas turēt un to gumiju tā, lai grebjamais, ja izslīd... tad netrāpa.
 Šo instrumentu varētu pielīdzināt karstās līmes pistolei... - mazliet jāiespringst lietojot.. un ja aizmirst, ka jāuzmanās sāpes garantētas:) bet rezultāts ...  ātrs un redzams un skaists!!!
 Karogi. Gājputnu karogi.. nu lai izkārtu pie mājas... tiem par godu.
 Spārns.
 Un tas magnēts tik spēcīgs.., tik spēcīgi pie naglām "piesūcas".. ka prieks makšķerēt.. Nav jāuzmanas lai nenokrīt vicinot pa gaisu, vai atdauzot pret kaut ko..


un tad patiesi.. - ja man pagalmā stāvētu roozā flamingo.. vai tad kāds ar mani labprātīgi gribētu draudzēties? Nu no kaimiņiem vai garāmgājējiem....  skatītos, ar pirkstu rādītu.. Bērni biežāk garām ietu:) ...
Bet gan jau tos flamingo novāktu tā pat kā karogu.  Katru dienu nevar būt svētki. Nezinu kāpēc.