otrdiena, 2016. gada 30. augusts

Blogballe - 2016.

Opā! 
Un tad es saku, ka šis ir tas koks , kurā Valters parasti kāpj... Un protams..:) Pat ja Teikums nav pabeigts ... Laine Kāpj un cīnās.. un Tiek! Tikai citā kokā!:) Bet.. kad viņa nokāpj... Inese saka, ka parādīs kā jākāpj! Un augšā ir.. pa ceļam mazliet pažēlojoties, ka nav īstās kurpes - kokos kāpšanai:) 
Lūk kāpēc "vīri" - varētu nelaist dāmas uz Blogballi ! Jo viņas kāpj kokos! Opā! 

It kā jau pārsteiguma sajūtai nevajadzētu būt! Bet bija! No cilvēka, kuru iepazinām pirms 7 gadiem.. kautrīgu stāvot malā - un izrādās tikai tagad viņš ir ar mieru parādīt savu īsto būtību. Izcili!
Kaķsieviete!
Un nekad nebūs īsto datumu un dienu.. Bet skaidrs ir viens, ka ja Brīvdienās - visiem ir plānotas ballītes un svētki.. braucieni kopā ar ģimeni.. Tad darbdienās dabūt brīvdienu ir daudz vieglāk..
Un Ja sākumā likās, ka mums būs lieliska Blogballe - trijatā ar Laini un Vinitu..  Tad Izrādās, ka darbdiena tomēr un tiešām nav šķērslis, lai prasītu brīvdienu..  Palūgtu - sev un darba devējam:)

Un man tādas brīvdienas vajadzēja - ļoti.   Gardumi un smiekli. Sarunas.  Sarunas līdz tādam neprātam, kad Laine man liek izslēgt - skaņu telefonam:) Pus pa Jokam.. Bet es izslēdzu ar..UN un viņa ar.. un Mēs aizmirstam, ka Mums Zvanīs!!Bet Koknese jau nemaz nav tik liela.. Un beigās jau visi atrastos pat bez telefona..:)

Un Jā.. Tā ir kā skolas ekskursija. Labākā skolas ekskursija! Ar smiekliem - it kā par neko.. bet par visu!Un Laine - Paldies! Tiešām - paldies , ka man ir tāds draugs , kā Tu.. Jo Mūsu virtuālā realitāte ir reālāka par reālu.  Un - Paldies, ka Tu šo visu vienmēr saorganizē.

Un Šis kadrs ir  zelta vērts - Kā Inese sveces dedz:)  Ak - Jēl!
Un Visi dabas Dievi - Lietu atveda tikai - dienas Otrajā pusē.. , kad Devāmies uz Ādas darbnīcu.."Mazā Kāpa"

Un Kaut mums .. Pat man varētu uzticēt kādu pamatīgāku darbu  .. Bet Patiesībā bija diezgan interesanti redzēt un mazliet arī dzirdēt.
UN galu - galā.. tikt pie Atslēgu piekariņa. Bet Nu ne par ko.. ne par ko nevarēja izvilkt informāciju vai viņi varētu mums novadīt nodarbības - lai varētu uztaisīt - somiņu vai grāmatu.. Nu kaut ko tādu.. Pamatīgu. Dienas garumā..  
Vietējās :)  Un Lietus  un Prieka dēļ.. manas "Parka" bildes .. ar Velna namiņu un "pilsdrupām" ir mazliet miglainas un nederīgas..  Bet Pieturā meitenes gaida " Olgu" ..
Un cik laimīga spēj būt virtuve, ja tajā salien tik daudz rosīgu dāmu. Kaut ko griež.. kaut ko gatavo.
Gaļas un sieru - mandalas... Sēņu mērce.
Un Sarunas pa apli. Uz apli. Pār apli. Aplī.
Un Man patiess prieks. Patiesi patiess - par to ka meitenes atbrauca. Tas ir īpaši. Nosvinēt to, ka mēs esam un kādreiz rakstijām un rakstam..   Un iepazīties no jauna.
UN Plūmīt - Tev paldies , ka Tu atbrauci:) kaut uz vakaru... Bet no sirds priecājos Tevi redzēt:) Jo mēs pie Tevis kaut uz Daugavpili atkal brauktu:)


Mans šīs vasaras atklājums un prieks ir - braukšana ar Sup dēļiem .. un no sirds ar to gribēju dalīties, jo tā ir tāda " Jēzus " sajūta..
Viena pati uz ūdens. Plašā ūdens daudzumā. Sarunā ar savu iekšējo es.. tikai ar sevi.


Es spēju izbojāt kopbildi:)

Un viņas ir drosmīgas un smieklīgas un atklātas un SMIEKLīGas! UN DROSMĪgas!! Un katram no mums vajag reizēm - izmēģināt kaut ko jaunu.. Un katram no mums vajag kādu no apkārtējiem reizēm pielauzt uz kaut ko jaunu.. Un tas man patīk Blogballēs.. mēs izmēģinam kaut ko jaunu. 

Un Kāds kurš vispār negribēja kāpt uz Dēļa - Laura! Uzkāpa un Pāri Daugavai.. garām Vikinga kuģim aiznesās..   Drosmīgi un nudien vajadzīgi. Jo es pati pēc sevis zinu, kā ir kad reizēm vairs nezini , kas patīk.. un ko patīk darīt.. nudien.. tā ir. Un blogballes ir mans aaaa... man patīk:) Un Pat tie kas gaļu neēd - pagaršo un apēd veselu Ilzes cepto buka šķēli.
Un Laine teica.. ka atbrauks viņai draudzene no Ērgļiem, kuru mēs nepazīstam.. , Bet izrādās - ka mēs pazīstam gan... jo iepriekšējo gadu tak ciemojāmies pie Ilzes   Kandžas Laboratorijā.
 


Tādas bildes man gribējās katrai no mums.
Un "Jautājumi" ... It kā vienkārši. Bet kad patiesi ir jāatbild ..  Pēdējā laikā tā ir mana mīļākā spēle... visi uzraksta jautājumus un tad visi arī atbild.
Brokastu grebiens.
Un nudien - vajadzēja šo ierakstu rakstīt - uzreiz. Nākamajā dienā... kad rakstīju Jums  Katrai .. ja ne visām.. tad dažām.  Jo es biju patiesi priecīga un uzlādējusies un aizmirsusies.   Bet palika bildes melnrakstā..
Gaidu Nākamo! Ar smaidiem un prieku!
Un Kikī skaidri zin... Es skaidri zinu, ka ir vērts atlikt malā visus darbus, lai pabūtu kopā ar smiekliem.  Tik skaļiem, ka zvaigznes krīt un sveces dziest un ir vērts dalīties.  Un paldies , ka dalijāties ar sajūtām un stāstiem. Jūs visas šķietat tik īstas un esat.