ceturtdiena, 2011. gada 18. augusts

Burti koferī un gulbju ezers.

Un - jau tad, kad viss bij atrasts iekš Tirgus.. viss nopirkts - ejot prom.. atradām, kaut ko patiesi - sev. Jau vairākus gadus gribēju sev rakstāmmašīnu, kura darbojas, jo tā, kas man ir sver Tonnnu/nedarbojas un ir slēdzama pie elektrības. Īsts agregāts. Nekas portatīvi mīļš, kaut gan remontēties viņa brauks, kad es būšu šoferis.. Un kad tas būs - kas to lai zin. Bet kamēr tas aparāts tur stāvējis.. cilvēki saburtojuši uz lapas, bet viss tikai burti, nekāda stāsta tur.. 
Tad nu Vēstuļburti koferī - un mūsmājās virtuves galds klab un pirkstiem trannažieris. Un nevar saprast , kam patīk vairāk, man vai dillei. Un tas nekas, ka nav Garumzīmju.. Toties ir rezerves lenta :) 
Melleņu un aveņu burvība. Avenes kā īsts rudens. Milzīgas. 
Bet gulbji peld pa domām un darba virsmu. Spalvas plivinās un smiekli bezgalīgi. 
Un ledusskapī patiesi ir tikai mellenes.Krējums.Piens.Avenes. Un atvilknē maize. 
Balts. balts... 
Īsts.. balts - gulbju ezers:) 

3 komentāri:

 1. ak, cik gan ļoti man tāds aparāts tagad noderētu, jo to vien gribas kā uz papīra burtus kopā likt. likt un likt un likt....
  (:

  AtbildētDzēst
 2. Iepērc - skaistu kladi un liec lapu lapām:) Bet gan jau arī aiz robežas ir krāmu tirgi ne? ir tak:) Kaut patiesi ejošu un tik kompaktu nekad sastapusi savā ceļā nebiju..

  AtbildētDzēst
 3. Kristīne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Untagan man šitādu arī vajag. Jo šujmasīna ar roku kurbulējamā ir bērniem ļoti iemīļots darbarīks. Un šitas būtu vēl ūberāk! Jāsāk vēlēties un gan jau arī pie manis atnāks īstā mašīnīte!

  AtbildētDzēst