svētdiena, 2011. gada 11. septembris

dāvanu kastītes. dejot. putekļi.

Dāvanu kastīte, kā dāvanas sākums. Izdomā iesaiņojumu un tad iedomājies, ko tajā likt iekšā.. Vismaz reizēm  - tieši tā . Smaržot pēc krāsas un glābt kastītes no lietus.
 Dāvināt ir viennozīmīgi labs vārds. Laba darbība. 
Bet šīs kastītes, protams- klejos uz lakstos, lai ceļotu tālāk.. 
Bet viss bez gala lakstains. Tāds no sirds.  Tāds īsts stāsts par vasaru.. un mazliet par rudeni.
 Bet visam.. patiesi visam pa vidu. Visām milzu iesnām un kakla sāpēm.. vēl viena neplānota nedēļa laukos.. starp Čiekuriem un kastītēm un pērlēm.. Un šodien sakārtoju istabu. Bēniņistabu pirmo reizi visā vasarā. Kā ir iespējams nekārtot istabu visu vasaru? Elementāri! Ja tur guļ un šuj un pērļo, tad kārtošanai tur nav vietas.. visam sava vieta . Bet šodien viss sakārtojās pa kastēm, lai ceļotu uz Rīgu. Un istabā paveras īsts deju placis. Un es arī dejoju. Dzēru aukstu Cõlu.., klausījos savu neapnīkošo tvista mūziku un dejoju un kārtoju.. un sapņoju par to, ka kādreiz varēšu uzaicināt draugus uz īstu deju ballīti. Tādu, ka nākamajā dienā sāp kājas un prese un galvā skan.. un mati vēl ar vien dejo.
Pa vidam gaidot,kad putekļu sūcējs atbrīvosies... arī uzveidoju vēl lakstainas kastītes.. un tagad Jāiet Sūkt visi vasaras putekļi no dēļu šķirbām un beigtās lapsenes,pērles un zirnekļi. Un dejot, vai vismaz dīdīties ritmā. 

10 comments:

 1. pasakainas un apburošas apaļkastītes... bumbiņsarkanā mmmmm... oranžais pa starp ar zālāju mmmm...
  un pirms krāsošanas es šādas gribētu dikti labi izdungot un arī izdejot :D

  AtbildētDzēst
 2. Lieliskas kastītes! Man tādu saņemot nebūtu svarīgi, kas iekšā! Bet varētu būt kādai mazai dāmai cepure vai lielai dāmai (man) kāda kūka. :c)
  Smejos par Tavu egoistisko mūzikas klausīšanos. :cD

  AtbildētDzēst
 3. Izsmējos un tagad domāju, ka varbūt gluži pretēji - nebūt nemaz egoistiski, bet ar dziļu cieņu pret apkārtējiem un viņu muzikālo gaumi. :c)

  AtbildētDzēst
 4. Daiga - pirms krāsošanas viņas patiesi ir tik pat iedvesmojošas kā pēc.. bet bungot-dungot pa viņām nevar.. :) viņām maigi.. lai neveidojas buktes:)
  Liki - Mūzika uz ausīm, kā savā pasaulē..:) Un ja es pārvietojos pa garāžu/istabu/virtuvi/pagalmu.. nesu, lieku,meklēju,krāmēju.. :) un visu laiku nebeidzas dziesma:) nedzirdu neko:) un tā ir īsta brīvdiena, pat ja pilna māja ar mājiniekiem:) + dillei citādāka gaume:) Valteram citādāka:) Omei vēēēl citādāka:) bet mūzika mūsmājās skan arī skaļi:) vairāk gan mūzikas kanāla veidolā, jo tad jaunākā paaudze dejo- tā kā jaunkundzes ekrānā..
  Ui cik gari:)

  AtbildētDzēst
 5. Super,kas par rudenīgu košumu!Man patīk!!!:))

  AtbildētDzēst
 6. Būs atkal jāielūkojas Lakstos...Lai apskatītu klātienē visu to skaistumu...
  bet kārtošana dejojot ir viena varena padarīšana :)

  AtbildētDzēst
 7. ah, kāds krāsu sprādziens - kaut kas vienreizēji unikāls un neatkārtojams, fantastisks domu lidojums... man ļoti patīk :)))

  AtbildētDzēst
 8. Man arī ļoti patīk:)vēl šorīt braucot uz Rīgu un izejot cauri priekšnamam, kur viņas gaida savu ceļojumu.. vēl ar vien patīk:) es jau 100% redzu ziemassvētku dāvanu iesaiņojumus:) bet dāvanas vēl ne:)

  AtbildētDzēst
 9. Kastītes kolosālas! Mana favorīte tā ar zāli! Tik ļoti ideāla!

  AtbildētDzēst