otrdiena, 2011. gada 29. novembris

filca egle. salūts matos. piparkūku burti.

Piefilcēt pilnu izlietni. Filca desiņas egļu zariņiem, jo egles vēl ar vien nav.. tad nu jātaisa..  Cilvēki sadalās papīra lipinātājos un nelipinātājos. Es pie tiem otriem piederu. Tad nu filca ruļļi laukā un desiņpriekos iekšā.
Radiatõri vēl ar vien ir tikai maigi silti... tieši tik, lai paralēli tiem dzīvoklī ieslēgtu arī kaut kādu elektrisku sildāmo, jo citādi.. ikreiz, kad gribas ielaist svaigu gaisu.. nākas gaidīt līdz nākamajai dienai, lai atļautos novilkt džemperi. Bet kalte laba.
 Bija gan pērļu stumbrs, kuru pēc tam pats dizaineris novāca. Bija gan doma, ka egle būs krāsaina, bet viss pa zaļo līniju iekš jūrkokā izurbtā cauruma iestirpinātā stieplē veidojās.
 Bet krāsas par salūtu. Salūts matos.
 Dille reizēm saka "Tev cirks galvā" :)
 Filca parūka.
 Bet lai nu ko - bet piparkūkcepšana tika gaidīta vairāk par ĻOTI.  Kamēr mīkla sildījās uz radiātõra, lai iegūtu kaut cik mīkstu paveidu.. formām bija ballīte "kurš pirmais spiedīs ?"
 Pa ceļam konstatēju, ka ne cepampapīrs mājās, ne citrõns glazūrai.. nu i joki..:) cepampapīru atradu - viņa saņurcītais veidols liecina par dzīvi pirms šodienas:)
Bet tātad gribēju piparkūkburtus - piparkūkvārdos saveidot.. vai turas vai neturas.. cauri stumt tos koka irbuļus nevar, jo sajūk burti, bet uzliekot uz irbuļa eksperiments izdevās. Turas kā vellls klāt:)
 Vismaz tieši tik, lai izturētu fotosesiju "GRAUZ KLUSI" .. , attiecīgi izcils veids kā saveidot skaistus ziemassvētku apsveikumus.. caur burtiem uz bildēm..
 Klusi iegrauza dille.
 Bet Rega pelnīti tika pie sava Grauz. Jo viņa ir īsts grauzējs.

12 comments:

 1. Sasodīts! Man Tevis ir pa daudz!!! :cD Nu, tādā ziņā, ka Tavi pēdējā laika ieraksti ir tik informācijas un bilžu bagāti, ka man vajag pus dienu, lai visu izlasītu, apskatītu un sagremotu... :c)
  Eglīte jums forši spuraina. Man prasās pēc troļļa zem tās. Tik pat izspūruša.
  Arvien vairāk blogos parādās piparkūku smarža. Eh, sagribējās man arī!...
  Kur Tu pirki tādas burtu formiņas? Arī man ir pāris piparkūkvārdi savējiem sakāmi... ;c)

  AtbildētDzēst
 2. Jā, jā, es arī gribu piparkūku formiņas tādas :D
  Eglīte superīga!

  AtbildētDzēst
 3. Kolosāli! Šitādas gribu arī es!
  Un man Kristīnes ir tieši tik daudz ( :D:D:D:D ), lai saprastu, cik mani domu lidojumi ir virspusēji. Viņa ņem un aizbrauc uz to Gauju un nolasa tur visus žagarus un tad sēž pie tiem žagariem stundām, kamēr izspiež visus fantāziju citronus! Tikām es tik spēju papildināt savu Z-svētku listi ar idejām no šās bloga... |Uh, mīļā! Ir gan tev uzrāviens!
  Klau man ar tevi privāta saruna par to it kā plānoto Ziemssvētku blogdraugu saskriešanos! ;)

  AtbildētDzēst
 4. Liki un mimosa :) nu ja jūs savos blogos nebūtu noslēpušas savas e-past adreses:) es to slepeno info izpaustu, kur ražo:)
  Laine - vēl slepenāks ir plānojums par to, kā tikt uz to Gauju un nolasīt visus zemē ieraktos zariņus:) bet Jā..! tādu sarunu vajag:)

  AtbildētDzēst
 5. :)))paldies, ka liec man mosties un darboties...dopinga lādiņš!!!
  man tik ļoti tīk jūsu egle un salūts matos un....

  AtbildētDzēst
 6. Ko te vēl piebilst...vai drīkstu vienkārši smaidīt, nu tā,ka bedrītes vaigos:):):):) Es gribu būt Rega tai bildē ar piparkūkām!

  AtbildētDzēst
 7. viss skaistais ir vienkāršs un iedvesmojošs

  AtbildētDzēst
 8. suns kolosāls - ar baudu :D
  skaistā lelle paruka liek smaidīt, egle vienreizēja :)))

  AtbildētDzēst
 9. :))) un paldies Jums, ka esat un lasat un smaidat un Jāāā:)

  AtbildētDzēst
 10. Nejūti, ka tauta ir tāā iedvesmojusies no ikviena Tava raksta, ka komentāri tajā pašā vien taktī iet... :))
  Bet vispār Jūs ar Dilli - kā tādas mazas svētku fejas...

  AtbildētDzēst
 11. Īva - un neizsakāms prieks ir iedvesmot svētkiem, kurus darīt kopā ar savējiem:))

  AtbildētDzēst