trešdiena, 2011. gada 7. decembris

Trīs sniega vīri.

Un tieši tā arī ir, ja pa mežu otrdienā staigā ar baltu karogu garā kārtī.. tad trešdienā - vari uz"velt" savu pirmo šīs ziemas sniega vīru. Dille saka, ka rūķi patiesi redzēja, ka mēs ar tādiem karogiem- un tāpēc sniegs! Tieši tā! Brīnumiem ir neizsakāma vērtība. Dabas brīnumiem. 
 Tieši tik lielu arī +/- Rega apēda. cik nu tur bira vai nebira pa zemi, bet apēda. Jo gardi.. tak. Un sunim itin nekādi nevaru ieskaidrot, ka Rīgas sniegu nevar ēst! Patiesībā - es pat neskaidroju.
 Bērnu žurnālos parasti ir tie attēli, kur jāmeklē atšķirības. Mēs meklējam.  Pāris teikumos izlieku savu domu dillei. Dille visu uztver un aiziet. Top "meklē atšķirības" aļbums:) domāju, ka dilles brālēniem patiks.
 Un viņa man novelk zeķes . atnes kurpes. uzliek cepuri. piezīmē zīmējumam matus. man vien atliek nosiet balõnu un sasaukt suni atpakaļ. izsmieties un neatcerēties kādā põzā es biju, bet viņa saka, ka viss labi! Esot tā pat. Un knik! Knik. knik.!Albūmā nebūs tik daudz lapu cik viņai ideju.
 Bet es gribu striķa teikumus sarakstīt. Tad nu mēģinājām vai tās figūras tā arī stāv... Un stāv.. gan figūras , gan burti..

 Gliteri tur rodas paši, patiesi nesaprotu - kā tā burciņa vēl nav tukša! Pirksti..mati..āda..drēbes..grīda... viss tīri nejauši mirdz. Gliteri nejautā tie paši uzsāk savu dzīvi pēc tam, kad burciņai vāciņš noņemas.


 un mandeļkūciņdekõri ar piparkūkglazūr. Maisiņa maģija. viena sniegpārslas strīpa uz kūciņas.. viens mēles pagaršojiens pie maisiņa..
 Trīs sniega vīri šodienā.
 Koks - egle. Egle -podā. Nes un skan. Sniegavīrs eglē. Kur vieta maniem zvaniņiem.. Tur to nav, bet skan.

10 comments:

 1. Laimīgie brālēni :) šitāds atšķirību albums ir ko vērts :)

  AtbildētDzēst
 2. labu apetīti Rega! :))) lai labi garšo :D
  atšķirību albumiņš ir superdāvana :)

  AtbildētDzēst
 3. Atšķirību albums... nē, nu tik superīgi, noteikti jāieglabā ideju krātuvē un kādreiz jārealizē. Kolosāli!!!

  AtbildētDzēst
 4. Striķa vārdi un teikumi... burrrrvīga ideja! ;)

  AtbildētDzēst
 5. Es atkal un atkal safanojos... Nu protams par tiem burtiem un protams par ideju ar atšķirībām... Kolosāli!

  AtbildētDzēst
 6. Tā! Jūs atkal esiet sadarījušas TIK daudz, ka man vajag laiku, lai sagremotu/izpētītu. :c)
  Sniegs Rīgā? Vakar? Laikam mums dažādas Rīgas... Juglā nekā, nekā nav vēl šodien... :c(
  Un Tavi cimdi! Tik īsti! Tik skaisti! Tik..Tik...

  AtbildētDzēst
 7. Liki - (Teikā) Sniegs bij patiesi maz, kad mēs iegājām mežā sniga.. un meža malā ir tāda maģiska vieta, kur pavasarī sniegs turas ilgi - ilgi.. un tur bija.. visur citur mežā sniga un kusa.. tur pieci grami bija:) un cimdi tik tik silti šajā mitrumā:)

  AtbildētDzēst
 8. Jūs meitenes abas esat tiiik, ti-ik foooooršas!!! ah Kristīn, Tu varētu ieblogot katru dienu, jo atvērt blogu un ieraudzīt jaunu ierakstu - nu riktīgs iekšējs prieks jūtams... un tie sarkanpuķu cimdi man ar uzreiz iekrita acī:) mmm un tās mandeļkūciņas izskatās makten garšīgas... varētu, lūdzu, uzzināt to ingridientus un tapšanas soļus?

  AtbildētDzēst
 9. Kuššš... Mandeļkūkas ir no Gatavā maisījuma(jo es nav pavārs) :) to ko var nopirkt veikalā - Almond cake Hercõga vai kā tur..:) pielej ūdeni un sviest:) un cep... bet tam glazūram.. daudz pūdercukura un olu baltums un citrõnsuls...:)

  AtbildētDzēst
 10. uiii nu perfekti, kā reiz kā priekš manis - ar ne-pavāra 8)!!! Paldies, paldies, būs jāpiesmaržina māja...

  AtbildētDzēst