pirmdiena, 2012. gada 19. novembris

brīnumi.sūnoti.

..brīnumi lieli un mazi.. 
*************** " lakstos" .. mirdz ar katru dienu vairāk. Tas mirdzums pielīp.. arī man. Pat tad kad negribas - gribas rosīties. Jo tie Ziemassvētki atnāks ar tādu joni. 
 .. Milzīgas ziloņu pēdas uz Rīgas bruģa. Man nepatīk cirks - itin nemaz. Bet Ziloņmeitenes Rīgas ielās - devos skatīties par spīti pūlim. Dille tos brīnumainos dzīvniekus redzēja pirmo reiz. Man viņi liekas skaisti.
Tas bija gan skumji - gan skaisti vienlaicīgi. Šķiet cirkam vajadzētu atrasties vismaz zaļā mežā. Lai dzīvniekiem būtu iespēja ikdienas ieelpot sauli. Mirkļos, kad kāds neliek strādāt..
 Un tad izrādās, ka pirmdiena ir brīvdiena. Un par spīti visādiem "pamodāmies desmitos.. tūlīt būs jau tumsa".. saņēmāmies un devāmies meža virzienā. Tik "somas" pilnākas kā parastiem tūristiem.
 Sūnotas bumbas. Kolonnas. sirdis. Vāzes... egles . buksis . un mirdzoši Ziemassvētku bumbuļi.
Es precētos rudenī vai ziemā. Tad viss gardāks šķiet un krāsas dziļākas, mūzika jūtām pilnāka... un nevienam nav jāsvīst :)

knikt... un pa neredzamiem vadiem bildes aizlido uz citiem tālruņekrāniem.

 Bumba. Gan tiešā gan - netiešā izpratnē.  Bet škiet - pat bukšu krūms staltāk izslejas - līdzās sūnotām bumbām.  Bet Egle ar Priedi labprāt draudzējas. Un Milzu Čiekuri. Tādi tikai Gaujas mežā aug.
 Cik izturīga ir ādas strēmelīte?
 Dzestrums. Mitrums. Bet vēja Māte šodien - labvēlīga. Sveču siltumu un liesmu tā netraucēja.
 Kronējam bumbas.  Prātos domājam pasakas.
 Izturēja. Nenokrita. Un līdz ar to uz galda itin -nekas neizškīda..:)
 Čīgā - gramafons meža vidū... vēl ar vien par "aizgājušo mīlu"...  Protams, ja vien kāds pievestu siltu ēdienu mums. Tad tas būtu nereāls sapnis. Bet visādi citādi.. Vēsās pēdas un nogurums.. un vēlme pēc maizītes dienišķās. Tas liecina par labu augu mājas darba dienu. ar vārdu "patīk".


12 comments:

 1. Viens no maniem sapņiem būtu piedzīvot ko tādu pašai un īstenībā....tik ļoti nereāli skaisti un īpaši izskatās.. :)

  AtbildētDzēst
 2. tie toņi ir burvīgi, pat tik ļoti...

  AtbildētDzēst
 3. Fantastika!!! Un mani arī nomoka jautājums - kam par godu ir visi šie tik ļoti pārdomātie un fantastiskie mirkļu noformējumi?

  AtbildētDzēst
 4. Es arī gribētu, lai man pa neredzamiem telefonvadiem kāds negaidīti atsūta tādu iedvesmojošu bildi. Var bez teksta, lai varu visu dienu domāt savu stāstu. Ieviesiet pakalpojumu, es pieteikšos! :)

  AtbildētDzēst
 5. Ooo! Cik skaisti! vienkārši skaisti!

  AtbildētDzēst
 6. Ilze - :) zin kā.. ja ko ļoti-ļoti vēlas tad viss piepildas..
  wizble - :) tā zaļā tik dziļa un samtaina..
  Līga & eniine - ja nu Jūs sadomātu precēties, ballēties, svinēt kaut ko un meklētu cilvēkus, kuri dekorētu Jūsu svētkus... - tad atverot mūsu mājas lapu - augumaja.lv Jūs redzētu kaut mazu.. bet daļu no visa ko varam izdarīt, attiecīgi ko Jūs varētu vēlēties, lai mēs paveicam.. Bet pamatu pamatos- fotosesijas jau notiek tāpēc, lai paši zinātu, ko mēs varam un vai mums patiktu rezultāts, kas no iztēles izkāpis..
  Una - Ņemšu vērā:) ka būtu skaistie kadri jālaiž neredzamo vadu apritē:)
  Grieze - :) man ar šķiet, ka skaisti..

  AtbildētDzēst
 7. Nu re, man tikko rudenī ļoti laba draudzene precējās un es te biju tā saskatījusies visu šo smukumu šajā lapā, ka man traki ar ko tādu gribētos viņai sataisīt, tā ka diezgan ilgu brīdi mocījos ar domām saņemties uzrakstīt kādu epastu un palūgt kādu šādu brīnumu, bet beigās neizdarīju, jo bija traki neērti, jo biju pilnīginpārliecināta, ka darat to vien sava prieka pēc... Eh, būtu zinājusi, ka esat arī tā teikt oficiāli uzrunājami... Nu nekas, man ir vēl pāris labas draudzenes :)

  AtbildētDzēst
 8. Anonīms - uzņēmuma pamatā ir patiesi milzīga daļa "Prieka pēc " ... :))) Bet publikai pieejami arī esam..

  AtbildētDzēst
 9. Njā, kā būtu noderējuši jūs ar saviem smukumiem tieši pirms pieciem gadiem..tagad gan zināšu, ka vajadzības gadījumā jāliek aiz auss, kur jūs var sameklēt.. :)
  Savulaik universitātē man bija fantastiska pasniedzēja dabas materiālos..tad nu tagad skatos uz bildēm te un priecājos ikreiz par iedvesmu, ko iegūtu

  AtbildētDzēst
 10. Ilze - Hmm.. Lekcija , kura saucās "dabas materiāli" ... tādu es ar prieku apmeklētu.. un ir pat dabas materiālu pasniedzēji:) ahh.. izaugšu un būšu pasniedzējs:)

  AtbildētDzēst