ceturtdiena, 2012. gada 8. novembris

sniega-līmes.vīrs.

Tad aiz loga bija sniegs. Nudien bija. Un mēs uzvēlām - sniegavīrus. Viens sabruka uzreiz, otrs mirkli pēc šī kadra uzņemšanas - iegāzās sniegā.. 
 Kārtojot. pakojot. šķirojot.. no skapja tumšā stūra izvilku - nederīgus līmes stienīšus.. Nederīgus, jo to izkausētā masa - slikti pilda savu funkciju.  Bet ..
 Nav gan mūsmājās tāda līmes pistole - no kuras nenogurtu mazās roķeles. Bet rezultāts ir diezgan vilinošs, lai atpūtinot pirkstus.. būtu vēlme turpināt..
 Kā mirdzošas ledus sniegpārslas...(tas gan arī atkarīgs no tā kāds ir tas stienītis un vai izkūstot līme ir caurspīdīga vai miglaini matēta)  ...
Sniegs jau sen nokusis. Sniegpārslas pa māju citos (līmējam/skočojam visu ko varam)  projektos iesaistītas. Šodien tika veidotas pa jaunu.  Un tapa sniegavīrs.

 Lielākām un stiprākām rokām - šis projekts labāk patiktu, jo patiesi mazie pirksti gurst- gurst- gurst.. kamēr piekausē pilnu ūdens virsmu.. (nevajag arī piemirst bieži atgādināt, lai pistoles galu nemērc ūdenī)
 Bet mirdz. Un gaida mīnusus  & sniegu.7 komentāri:

 1. Sniegavīrs miedz ar aci?:)

  AtbildētDzēst
 2. mirdz .. :)(šis būs jāiemegina)

  AtbildētDzēst
 3. anonīms -.. hmm Viņš varbūt miedz, bet varbūt ir tik pat neproporcionāls - kā mēs visi:)
  wizble - mirdz.. midz.. saulē un gaismiņās.. liesmiņās..

  AtbildētDzēst
 4. Ļoti skaisti gan sniegpārslu formā, gan sniegavīrā :) Mana Čiepa tos sauc par SniegaCilvēkiem, nekādi nevaru pārliecināt, ka tie kaut kas cits tomēr :)))

  AtbildētDzēst
 5. :) tad jau jāsauc par sniegacilvēkiem:) jo tiem mazajiem jau ir tāds spēks pārliecināt mūs.., jo tie jau var būt viss - ko vien mēs tur saredzam:)

  AtbildētDzēst
 6. Es nebeidzu un nebeidzu priecāties par jūsu oriģinālajām idejām un neizsmeļamo radošuma jaudu!!!! :*

  AtbildētDzēst