ceturtdiena, 2014. gada 14. augusts

Muļķīgo ideju realizācija = prieks.

Muļķoties ar burtu kubiem. Ik pa laikam ir patīkami tikt vaļā no idejas - to realizējot. Protams es jau kādu laiku esmu atmetusi domu, ka es pati varu visu sazāģēt un salīmēt. Bet ideja realizēta. Un man patīk. 

 Bet man oficiāli ir - 30! Tāds apzinīgs un apaļš cipars. Jūtos muļķīgi, jo man jāsaka, ka patiesi nejūtos tik veca, bet tā jau saka visi. Un es ar. Kaut ir dienas, kad es izjūtu savu vecumu vai esību. Piemēram ar muguras sāpēm. Bet nu tas ir tāpēc, ka nu nav jādara tas, kas nav jādara meitenēm jaunībā:) Jo citādi būs kā man - pienāk 30.. un "AU".
 Kino nakts zem debesīm. Visi aizmiga.. un es viena ar bērnu dārza apsargu, kurš izkāries pa logu.. skatījos savu romantisko Kino. Bet tā jau ir. Vasara ir tieši tik, lai nevienam nebūtu laiks pat noskatīties ar mani kino, jo katra miega stunda ir dārga.
 Es reizēm šuju. Šujmašīnai gan nepatīk šūt +30 grādos.. viņa man tad lēni rūc pretī. Un pirksti piesvīst pie auduma.. Bet melleņu abažūri gatavi.
 Un Kukurūzas tik gardas, kā zirņi..
 Kad ziemassvētku pērles pārvēršas piecu minūšu "Getsbijā" ..
 Bet mājās tikmēr citas kompozīcijas top.. un tik skaistas! .. Visādos zemes toņos picas un gardumi.
 Kino kompekts nokomplektēts. Var iznomāt  iekš www.konomat.lv
 Bet Līst..! Un kino vakari pārvācās uz šobrīd tukšo istabu. Kino istaba! Jo ja var būt Cirka istaba, kāpēc , lai nebūtu "Kino" istaba..
 Vasaras sezonā TV skatīšanās ir samazināta līdz minimumam - pāris dziesmu video klipi deju priekam un kino filmas vakari ar projektoru..  - uz TV ir uzlīmēta fotogrāfija, kura visu laiku krita nost. Izrādās ka ir arī slepenie nakts skatītāji. :)
 TV ballīte.


 Un koka baļķis(kurš ir vecākā mūsu mēbele) sākumā tas bija plauktiņš, tad kaķu nagu asināmais, tad puķu poda turētājs, tad mazmazītiņā benķītis un tagad TV galdiņš. Izcili! Un viens baļķis!

10 comments:

 1. 30 mini gladiolu "'sveces"' par jau krāsaini nodzīvotajiem un ķocis ar dzidrajiem āboliem par sulīgiem nākamajiem Tev! Un paldies par ierakstu, gaidīju un gaidīju, gaidīju un gaidīju...bet nu jā, saprotu, vasara - puķenieku laiks... bet vot pietrūka ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kaut kā pazuda atbildes komentārs:) Tad nu atkārtošos, ka Paldies no sirds! Un man ļoooti patīk gladiolas! Es centīšos publicēt sajūtas biežāk. Man jau prieks nudien, ja kāds izlasa un vēl gaida:) nu forši:)

   Dzēst
 2. Apsveicu ar skaistajiem gadiem un skaisto dzīvi :)

  AtbildētDzēst
 3. Sveicieni jubilārei!
  Vai uz kubiem ir arī citi burti?
  Kad mellenes mežos beigušās, tad top melleņu kupoli. Skaisti.

  AtbildētDzēst
 4. Atzīšos..es ar gaidu šos foršos ierakstus :) No sirds sveicu apaļajā,un šiem cipari ir tikai cipari, galvenais jau kā pati jūties jauna un skaista ;) ..bet stāsts par baļķi man ir līdzīgs ;)

  AtbildētDzēst
 5. Elīn :) Paldies
  Rita - Uz kubiem ir visādi burti.. visi alfabēta nav, bet ir , lai var saveidot tādus vārdus kā Mīlu, gribu, Ticu, sieva, vīrs, люблю, zaķis, draugi, zelta, tava, tavs , amore, love you.. - tādām mīlestības pilnām fotosesijām, kurās ir ko darīt:) attiecīgi burtot un celt..
  wizble - :) Paldies .. nu jāsaņemās. Jāsaņemās:) bet es kā baļķis.. visādi pielietojams bet reizēm aizmirst pamatfunkcijas:) - "rakstīt"

  AtbildētDzēst
 6. Sveicu Dzimšanas dienā! Skaists vecums, tas jau pārbaidīts uz savas ādas:) Paldies, ka proti iedvesmot un sajūsmināt!Lai stipra veselība!

  AtbildētDzēst