trešdiena, 2014. gada 24. septembris

Septembris.

Es varētu pateikt, ka Mēs noīrējām kemperi uz nedēļu un aizmirsām , ka pēc 3 dienām ir pirmais septembris. Nu? Par ko tas liecina.. Es teikšu, ka par mieru pirms skolas. Bet protams, mēs saīsinājām savu atvaļinājumu līdz trīs dienām.. un tas bija Lielisks!  
Un suni pie saites tur tāpēc, lai viņš no prieka nerej.., jo jaunākais no mums guļ.. bet mums tik liels prieks par sēnēm, ka pat suns nespēj būt kluss. 
 Un Par to garšu. Paldies - vēl ar vien par to garšu mācību.. par to, ka dille ir ar mieru garšot.
 Un mums par brīnumu tur bija tikai trīs bērni.. ieskaitot mūsu divus un vienu, kurš savā rūķa vecumā vēl šņākuļoja un to varēja pananīt - nemaz. Kāpēc cilvēki neņem bērnus līdz uz restorānu brīvā dabā? Mūsu bērniem patika. Un Mums ar.. un Plastalīns ir jāņem līdz vienmēr - ejot kaut kur, kur nav tepiķa:) Tad bērni ir klusi un izklaidēti pat tad, kad mute nekustās.. Un vecāki ar.
Bet nākamajā rītā pamodāmies Liezeres pagalma vidū.. Miglas, rasas un saules pielietā. Gulēt kemperī ir daudz jaukāk kā teltī šajā dzestrumā.. nu itin nekas nav mitrs.. Un ja naktī līst lietus, tad nav jārullē slapjā telts. Tas nekas ka tikai vienu no 3jām naktīm nakšņojām tajā. Tas bija tā vērts.. pašiem savs ģimenes trolejbuss. 

 Uz pirkstiem skaitāmi cilvēki, bet pirkstu vismaz manām rokām ir daudz.. - teica, ka Tajā veikalā šo un šito pirkuši. Nu mēs nopirkām abažūrus un lampas.  Tad nu es palēnām viņus darīšu baltus.
 Bet kāzu tūrisms varētu būt populārs. Kāzu vērošana..
 Mēs vērojām! Visu! Un viņi mums ļāva.. un kad dienas beigās nokļuvām no Madonas - Cesvainē.. mūsu vērotais kāzu pāris klāt.. + vēl citas vērojamās kāzas.. tām kāzām, gan bija apsargi, kuri par mums mazliet smēja, jo mēs nopietni kā uz muzeju. Forši! Paldies! un Rūgts!

 Bet Kemperis ir tāds ģimenes Trolejbuss. Mēs gan neizmantojām tādu fīču kā tolete un duša, tāpēc atsauksmju negatīvu par šo auto nav:) kādas ir citiem..
 Bet kaķi tikmēr sargāja istabas..un 3 dienas nebija bijuši laukā. Bet lielie suņi 3 dienas nebija bijuši iekšā. Un visos mieriņš. Ūdens ir un barība ir . Visi laimīgi.
 Bet pirmais septembris un no "Aristocrat kids" dāvanā saņemtā kleita, kaut mums vecākiem šķita par spilgtu.. abas meitenes bija sajūsmā par savām kleitām.. un tas jau laikam ir galvenais!  Un skola, jā.. esmu priecīga, ka dille piekrita neiet uz Teikas vidusskolu. Man cilvēkam kuram - ļoti patīk bērni, patīk, ja viņus neiestūķē 32 gab. vienā klasē.
Bet visā visumā.., ja es nerakstu šeit.. - es reizēm rakstu iekš Ko Nomāt bloga.  Un man bija vesela bundža ar tāfeļu krāsu.
Bet brīvdienu rītos, ja tā ir brīvdiena - Čiekurkalna tirgus ir burvīga vieta. Metāla kūku statīvs .. smilšu kūkām ir lielisks. Ceru, ka kādu vakaru meitenes man tos traukus iedos arī iekštelpu ballītei. Tādus skaistus un ar smiltīm nobružātus. 
Bet To šūpoļu statīvu - Jums vajag! Pat es savā - sāp mugura, tizlumā.. jūtu izaugsmi ar katru dienu.
Vienu dienu es centos sakārtot darbistabu - dille palīdzēja šķirot.
Un peldcepures - baseinam.
Murr. Konkrēti šis kadrs ir - Mati.
Dille man palīdzēja taisīt logo.. un viņas doma bij par spuldzīti burta galā.
Tad nu , kaut viņa bij ļoooti skumja, ka viņas logo netika izmantots un pat spuldzītes fakts nelīdzēja. Tapa - beidzot.
Tāfeļkrāsa tajā bundžā vēl ar vien nav beigusies..

Un man patīk ar krītu un vārdiem spēlēties..
Un formām un figūrām un ēnām. Man patīk noliktavā. Pat ja šodien šeit ir  oficiāli sākusies ziema.
Un sveču liesma ir vienīgais siltums..
Bet ziedkāpostu un piparmētru salātus - dille uztaisa un nu jāēd. Un Nav tik slikti! Nopietni!!!
Un uz meža takām mums ir - meža taku spēles. Man patīk. Ak.. man tiešām patīk - mežu ieraudzīt savādāk. Caur bērniem. Un caur katru savādāk.

Un - "uzredzēšanos" - vasara! Tieši tik silta diena, lai dille bradātu pa Jūru un mēs sauļotos, peldētos un ākstītos smiltīs. Un mans mīļākais no gadalaikiem ir sācies.


6 komentāri:

 1. Vienmer kuustu no brivibas un izdomas, kas redzams un lasams saja bloga! Ak, Madona... Kadreiz katru vasaru Madona pie vecvecakiem pavadijam, tur pat kajam iemacijos staigat. Starp citu, Dillei super melnbaltais kostims - no kurienes, ja drikst vaicat?

  AtbildētDzēst
 2. Skaists septembris! Dillei kleita koša un izskatās fantastiski. :) Bet tās kastes grēdās...kur gan tādas atrodamas... ne nomāt, bet pirkt.

  AtbildētDzēst
 3. Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.

  AtbildētDzēst
 4. Hmm, bet tā "'ģimenes trolejbusa"' bilde gadījumā nav knipsēta pie... pie Vecgulbenes muižas??

  AtbildētDzēst
 5. Paegliši - Paldies par "kūstu" :) Melnbaltais kostīms ir no Lindex atlaižu stenda...:) jau par mazu mūsmājās - varu pa pastu sūtīt prom:) jo ticu, ka līdz Helga izaugs.. tas sen būs atdots citiem bērniem uz velkāšanu..
  Vi - :) tavā rajonā tās kastes pirām iekš ss.lv
  Anonīms - Jā! Ir ir .. Vecgulbenes muiža.. vienu nakti nakšņojām tajā.. , tīri tā neko:) Patīk tā sajūta ka esi vienīgais klients visā viesnīcā:) un ka var iet caur to "aktu zāli" :))) un bērniem patika

  AtbildētDzēst
 6. Paldies par piedavajumu, bet (ak, vai, skapji un kumodes tik un ta lust jau no drebem) es ticu, ka citiem berniem LV vins noderes vairak. Lai ari smuks jau bez gala :)

  AtbildētDzēst